FORSKOLIN

 

Forskolin je zcela unikátní biolátkou, která působí systémově na celý organismus tím, že aktivuje enzym adenylát cyklázu, v důsledku čehož se zvyšuje hladina cyklického adenozin monofosfátu (cAMP). To je látka, která zprostředkovává výměnu informací mezi řídícím neurohormonálním supersystémem a každou jednotlivou buňkou. Zvýšená hladina cAMP tedy znamená zdokonalení systému řízení všech tělesných funkcí na úroveň odpovídající mladému věku.


- snižuje vysoký krevní tlak
- pomáhá při astmatických potížích
- pomáhá při snižování váhy
- pomáhá při různých onemocněních srdce
- pomáhá u všech forem ekzému a při onemocnění lupenkou
- může prospět u mužů s hyperplazií prostaty
- může prospět u mnoha různých chronických onemocnění
- může významně omladit celý organismus

Forskolin stimuluje působení cyklického AMP. AMP aktivuje hormon lipázu, který působí na odbourávání tukových zásob (mastných kyselin). Ty můžou být následně využity jako zdroj energie pro svalovou tkáň a další tělesné buňky. Coleus forskohlii tedy podporuje činnost štítné žlázy a produkci thyroidních hormonů, které jsou z velké části zodpovědné za rychlost metabolismu. Při konzumaci vysoce dietní stravy často dochází ke snížení jejich produkce, což se projeví nežádoucím zpomalením metabolismu. Proto je v takové situaci vhodné jejich produkci podporovat. Kromě štítné žlázy podporuje tato látka celý hormonální systém.


 Tělesný tuk se používáním Forskolinu významně sníží. Užasné na tom je, že nejen že Forskolin drží hmotu svalů na stálé úrovni, ale vlastně svalová hmota nahradí tukovou! Zdánlivá nemožnost spalování tuku a nárůstu svalu současně je konečně realita! A nyní je dostupná i Vám v náplastech JenFe